EGYESÜLETÜNK KIMAGASLÓAN SIKERES HÉTVÉGÉT ZÁRT - A FEJLŐDÉS TÖRETLEN

A napokba, hetekbe, hónapokba, évekbe befektetett energia és idő mindig betérül, az alázatos, mindennapi munka pedig meghozza gyümölcsét.
Egyesületünk számára óriási büszkeség az elmúlt hétvége, hiszen több fronton is bizonyítottak a kakucsiak. Felnőtt csapatunk idegenben lejátszott bajnoki mérkőzésen szerzett nagyon fontos három pontot Nagykőrös együttese ellen, míg utánpótlás játékosaink Dabasra látogattak. A program célja nem volt más, mint az az alközponti torna, melyen egyesületünk első alkalommal vett részt, s játékosaink nem is akármilyen sikerrel szerepeltek! A rendezvényről Miták József, az utánpótlás csapatok vezetője nyilatkozott, melyet hamarosan közzéteszünk weboldalunkon.
Mindenképpen meg kell említenünk a kakucsi mazsorettes lányokat is, hiszen Siófokon rangos versenyen szereztek arany-, ezüst- és bronzérmeket több kategóriában is. Részletekkel és fotóval szintén később szolgálunk! 
Gratulálunk minden kakucsi versenyzőnek, játékosnak, csapatnak egyaránt, hiszen hajrá Kakucs, együtt erősek vagyunk!