ELHUNYT ID.EKRIK ISTVÁN, KLUBUNK MEGHATÁROZÓ ALAKJA

Mély fájdalommal tudatjuk, hogy hosszas betegség után életének 79. évében elhunyt egyesületünk meghatározó személyisége, id.Ekrik István.


Kivétel nélkül mindenki egyetért azzal, hogy a kakucsi foci elmúlt több, mint fél évszázada összeforrt Ekrik Istvánnal nevével. Fiatalon került az egyesülethez és a kakucsi labdarúgás megszállottjaként mindig is jelen volt a klub életében. Többnyire elnöki tisztséget töltött be, vagy tagja volt a vezetőségnek. Az MLSZ Pest Megyei Társadalmi Elnöksége - a Pest Megyei Labdarúgó Szövetség korábbi elnökségének kezdeményezése alapján 1997 óta minden évben, így 2012-ben is - "Pest Megye labdarúgásáért"-kitüntetésben részesítette a megye meghatározó szakmai alakjait, köztük a Kakucs KSE akkori elnökét, Ekrik Istvánt is.
Id.Ekrik István végső nyugalomra helyezése 2016. május 27-én, pénteken 12.30-kor Kakucson lesz. Családjának őszinte részvétünket és együttérzésünket fejezzük ki Kakucs KSE vezetősége, szakmai stábja, játékosai és szurkolói nevében.

"Az marad utánunk, amit mások életébe szőttünk. A labdarúgás összetart, az emlék örök."